Site Bina Personel İşlemleri | Elazığ Site Yönetim & Elazığ temizlik

Site Bina Personel İşlemleri

  • Home
  • Site Bina Personel İşlemleri
Site Bina Personel İşlemleri

Site Bina Personel İşlemleri

Site Bina Personel İşlemleri Bina görevlisinin SGK doğrultusunda bildirgelerinin verilmesi, tahakkukların çıkarılması ,hizmet belgesinin çıkarılması

İş kanunu doğrultusunda kıdem,ihbar tazminatlarının hesaplanması,yıllık izin sürelerinin hesaplanması

Yönetmelikler, tebliğler vb.diğer yasal dayanaklar doğrultusunda izlenmesi ve takibi.

Neden Yönetim?

Toplu yaşam alanlarının hızla çoğalması ile birlikte hem sosyal ilişkileri hemde mali yükümlülükleri takip etmek yapılar için zorlaşmaya başlamıştır. Oluşturulan yönetim ekibininde kendilerine özel iş ve sosyal hayatlarının olduğunu göz önüne aldığımızda sürekli olarak takip ve düzen isteyen yönetim takip işleri istenen döngüde ve başarılı yürütülememektedir. Bina Yönetimi  basit gibi görünen fakat  her an aktif olarak takip edilmesi, sistematik bir akışın yürütülmesi, bütçe ve finans denge kontrollerinin yapılması gereken tempolu bir iştir.

3gen Yönetim olarak bizler sizi fazlasıyla yoracak, zamanınızı alacak ve tüm titizliğinize rağmen her an oluşabilecek sorunlardan yapınızı korumak adına uzman bir ekiple isler için hizmet vermekteyiz.

Sizleri tüm alanlarda koruma altına alarak gerek hukuki gerek mali gerekse sosyal ilişkilerinizde minimum sorun ile varlığınızı sürdürmeniz için çalışmaktayız.

 

Profesyonel Bina, Apartman ve Site Yönetimi

Ekonomi ve teknolojinin gelişmesi, yaşam alanlarının / iş yerlerinin değişmesine & farklılaşmasına, buna bağlı olarak da ihtiyaçlarının artmasına yol açmıştır. Bütün bunların sonucu olarak da, insanların tesislerden beklentilerini karşılayabilmek ve yüklerini hafifletebilmek için Profesyonel Yönetim ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Elazığ 3gen Bina Yöentimi firması olarak kat maliklerinin yükünü hafifletmek için profesyonel apartman yönetimi ve profesyonel site yönetimi hizmetlerini sunuyoruz.

PROFESYONEL TEMİZLİK PERSONELİ TEMİNİ

3Gen Temizlik;evlere, firmalara, okullara, otellere, hastanelere, bankalara, kamu kurum ve kuruluşlarına vasıflı vasıfsız personel temini hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ve işini en iyi yapan bay ve bayan personelimiz ile sizlere hizmet vermekten gururluyuz.

Profesyonel Bina Yönetimi

Ekonomi ve teknolojinin gelişmesi, yaşam alanlarının / iş yerlerinin değişmesine & farklılaşmasına, buna bağlı olarak da ihtiyaçlarının artmasına yol açmıştır. Bütün bunların sonucu olarak da, insanların tesislerden beklentilerini karşılayabilmek ve yüklerini hafifletebilmek için Profesyonel Yönetim ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Elazığ 3gen Bina Yönetim firması olarak kat maliklerinin yükünü hafifletmek için profesyonel apartman yönetimi ve profesyonel site yönetimi hizmetlerini sunuyoruz.

Categories:

Call Now Button