Petek Temizliği Elazığ | Elazığ Site Yönetim | Elazığ temizlik Firması

Petek Temizliği Elazığ

  • Home
  • Petek Temizliği Elazığ

Petek Temizliği  Elazığ 

Petek Temizliği Elazığ Firmamız Elazığ petek temizliği alanında en uygun ve en iyi hizmet veren firmalardandır. Elazığ Kombi Temizleme ve Elazığ Kalorifer Peteği Temizleme , Elazığ Radyatör Temizliği , Elazığ Kombi Petek Temizliği  ve Elazığda her türlü temizlik konusunda hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Devamlı kullanımda olan kış aylarında petekler de zamanla içeride oluşmaya başlayan pisliklerin peteklerin verimini düşürerek iyi ısınamamasını sağlayan tüm etkilerden kurtararak daha temiz bir düzenek içerisinde ısınmamız için yapılan işlemdir.

Petek temizliği için bu zamana kadar uygulanan tüm işlemleri unutun. Bunun yerine çok daha modern çizgiler içerisinde uygulanan işlemlerimizden yararlanma vakti. Sadece petek değil birçok bölgede kullanılan yerden ısıtma ve merkezi sitem ısıtma merkezlerinin de temizlenmesinde en başarılı sonuçları aldığımız kimyasal temizleme jelleri ile artık rahatlık zamanı.

Peteğin yerinden sökmek, kombinin çalışmasını durdurmak gibi bir ihtiyaç gütmeden kullandığımız cihazlar ile içeriye akıttığımız jeller sayesinde etkili bir temizlik işlemi başlar. İçeriye verildiği andan itibaren tüm temizliği kendi başına yapacak derece de içeriğe sahip bu jellerin tüm alan da etkili olması için 1 saat kadar beklenir. Peteğin içerisinden başlayarak tesisat boruları ve kombi filtrelerine kadar ulaşan bu jellerin ardından meydana çıkan pislikleri temizlenmesi gerekir ve bunun için petek yıkama devreye girer. Boşaltılan suyun yerine verilen yoğun sular ile içeride pisliğin zerresi bile kalmaz.

Petek Temizliği Elazığ
Petek Temizliği Elazığ

Tüm bu işlemler standart bize ev büyüklüğü içerisinde 2 saatlik bir zaman dilimine yayılır. Petek temizliği işleminin bitmesi ile tekrar çalıştırılan peteklerinizin döşettiğimiz ilk günkü sağlıklı çalışmasını hissedersiniz. Her sene ihmal ettirmeden yaptırdığınız bu işlem ile hemde ısınma aşamasında tasarruf edeceksiniz hem de peteklerin bozulmalar ile ömründen tüketmeyeceksiniz. Aslında korunması oldukça kolay olan petekler için yaptıracağınız petek temizliği işlemin de biz her sene sandığınızdan size çok daha yakınız. Bunun için bir telefon yeterli olmaktadır.

Petek temizliği yapılırken neden peteklerin yerinden söküldüğünü hiç düşündünüz mü? Eğer bu şekilde yapılan temizleme işlemleri sizin için hiç sorun teşkil etmediyse burada edineceğiniz bilgiler ile bundan sonrası için daha dikkatli davranacağınıza eminin. Normal şartlar altında yapılan petek temizliği sırasında peteklerin yerinden sökülmesine gerek duyulmaz. Bunun için üretilen cihazlar peteğe bağlanır ve rahatça etrafı pisletip , pis suyun içerisine girmesine izin vermeden temiz bir şekilde yapılması gerekir. Birçok firma hala gelişen bu teknolojiden habersiz bir şekilde eski yöntemleri gerekli bir işlem gibi uygulayarak peteğin sorunlarını gidermek yerine daha çok sorun içerisinde sizi bırakıyorlar.

Petek temizliği yaptırmanın amacı bir dönem sonra uğraşmak zorunda kaldığımız sorunları ortadan kaldırarak daha rahat bir kullanımı sağlamaktır. Yanlış işlemler bu sorunları önlemek yerine daha da yoğun bir hale getirerek bir müddet sonra tamamen kullanılamaz bir hale getirir. Peteklerin içerisinde bakterilerin temizlenmeden içeriği zararlı maddelerin yada normal bir sabunla bu işlem yapılamaz. Kullanılacak yöntem özel temizleme solüsyonlar eşliğinde olmalıdır. En yüksek bakteri çözücü özelliği bulunan bu solüsyonların içeriye verilmeye başladığı anda kombi ve peteklerin çalıştığını hissedeceksiniz. Bu işlemi uygularken kesinlikle kombiyi kapatmıyoruz. Çünkü ihtiyacımız olan suyun devir daim yapması ve bu sayede ulaşma imkanı bulduğu her noktaya rahatlıkla ulaşmasıdır.

Petek temizliği işlemini başka bir noktaya sağlayarak gerçekten yararlı olabilecek işlemler kategorisine giren bu solüsyonlar ile sürekli yaşadığınız sorunların giderilmesinde ki rahatlığı mutlaka yaşayacaksınız.

Sizin için özel olarak kullandığımız temizleme solüsyonları ile tasarruf edebileceğiniz petekleriniz ile kış günleri daha rahat edebilirsiniz.

Categories:

Call Now Button