Elazığ Site Temizleme | Site Yönetim | Elazığ temizlik Firması

Elazığ Site Temizleme

 • Home
 • Elazığ Site Temizleme
Site Apartman Temizlik Hizmetleri

Elazığ Site Temizleme

 • Elazığ Site Temizleme Merdivenlerin hijyenik olarak yıkanması veya paspaslanması.
  * Merdiven, boşluk camları, dış kapı ve camlarının silinmesi.
  * Varsa, asansörlerin temizliği. Korkulukların silinmesi
  * Posta Kutuları, kapı zillerinin ve butonların silinmesi.
  * Dış alan mıntıka temizliği. Çöplerin toplanıp atılması.
  * Haşerelere karşı ilaçlama yapımı yılda iki defa ücretsiz.

* Temizlik de kullanılacak hijyenik malzemeler firmamıza aittir.
* Eğitimli ekiplerimizin kaliteli hizmetleri referansımız olmuştur.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama konusunda firmamız, uygun fiyat seçenekleriyle sizlere yardımcı olur.Sadece ev değil ofislerinizde de temiz koltuklarınız müşterileriniz ve gelen misafirler açısından göz doldurur.

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Fabrika temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla 1. sınıf kalitede hizmet vermekteyiz.

Dış Cephe Temizliği

Yüksek katlı konut ve ofislerde dış cephe camlarının temizliği önemli ve dikkat gerektiren bir konudur. İşinin ehli bir temizlik firması olan 3gen Hizmet Grubundan alınacak destek ile dış cephe temizliği kusursuz bir şekilde tamamlanacaktır.

Ofis Temizliği

Elazığda ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız, 2015 yılından beri sektör içerisinde Elazığ Temizlik Firmaları ve Malatya Temizlik Firmaları sınıfında yerini almıştır

Cam temizliği

Çiftli camın özelliği camın ısıyı geri çevirerek içeri hapsetmesiyle beraber, dışarıdan gelen gürültüyü de azaltmasıdır. Çift cam kişileri konforlu bir yaşama hazırlamaktadır. Fakat bu camların bakımı da biraz daha farklı olabilmektedir.

Dış Cephe Cam Temizliğinde

bu alanda birçok farklı ekipman kullanıyoruz. Bu temizlik sırasında binaların yükseklik derecesi ve cam yoğunluğu son derece önemlidir. Çok yüksek binalarda hizmet verirken iş güvenliğine önem veren çalışanlarımız doğru araç gereç kullanımına büyük önem vermektedirler. Çalışanlarımızın tamamı bu alanda deneyimli kişilerdir ve gerekli çalışma sertifikasına da sahip olan insanlardır. Bu alanda kullandığımız ekipmanlar içerisinde vinç, asma sepet, makaslı platform, teleskopik uzatma gibi farklı araç gereçler kullanılmaktadır. Bu araç gereçleri binaların dış yüzeylerinin durumlarına göre tercih ediyoruz ve iş güvenliğini en iyi sağlayacak olan araç hangisi ise onu seçiyoruz.Dış cephe cam temizliği sırasında iş güvenliği son derece önemli bir konudur.

Categories:

Call Now Button