Elazığ En İyi Temizlik Firmaları | Elazığ Site Yönetim

Elazığ En İyi Temizlik Firmaları

  • Home
  • Elazığ En İyi Temizlik Firmaları

Elazığ En İyi Temizlik Firması

Elazığ En İyi Temizlik Firmaları 3gen Temizlik, Elazığ Ev Temizliği Şirketi Ev temizliği konusunda temizlik hizmetleri neleri kapsar? Kısaca bunlardan bahsedelim. Öncelik olarak evin tamamı genel bir temizlik olarak süpürülmelidir. Tabi odalara giriş tamamen hizmeti alan kişinin talebine bağlıdır, özellikle yatak odası gibi alanlar. Evin en zor temizlenen ve bir o kadar da en temiz olması gereken yer banyo ve tuvaletlerdir. Banyo ve tuvaletlerin temizliği kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Daha sonra mutfak temizliği yapılmalıdır ve bu alanlar çok daha fazla özen gösterilerek yapılması gerekir.

Genel bir yüzey temizliği yapılarak yerlerin de temiz bir hal alması sağlanmalıdır. Eşyaların ve biblo gibi objelerin üzerinde toz alınması gerekir. Kısacası genel bir toz alınarak yüzeysel temizlik tamamlanmalıdır.

Kişilerin isteğine bağlı olarak değişik gösteren perde ve tüllerin temizliği de önemlidir. Yani ev temizlik hizmetleri neleri kapsar dediğimizde perde ve tüllerin yıkanması ve tekrar yerine asılması da bu hizmetlere dahil olmaktadır. Elemanların can güvenliğini sağlamak için pencerelerin silinme işlemi iç taraftan olması kaydıyla yapılmalıdır. Eleman kadrosunda erkek personel varsa eğer, bu personeller evin içinde bulunan ufak çaplı bakım ve onarımları yapabilir.

Ampul değişim işlemleri gibi de örnek verebiliriz. Ev temizlik hizmetleri sektörün büyük bir bölümünü içermektedir. İnşaat sonrası, su baskını sonrası, tadilat sonrası, taşınma önce ya da sonrası, yangın sonrası, boş ya da eşyalı evlerin, binaların ve villaların temizliğini kapsamaktadır. Bu temizlik genelde ekipler olarak hizmet sağlamaktadır.

Gün içerisinde bitirilerek bütün temizlik araçları ve gereçleri firma tarafından da gönderilmelidir.Apartman ve bina gibi alanların temizliğinde de alınan temizlik hizmetleri neleri kapsar sorusunun cevabını birkaç küçük detayla belirtebiliriz. Öncelikle paspas ile temizlik sağlanır. Daire kapılarının dış taraftan temizliği yapılmaktadır. Eğer varsa yangın dolaplarının temizliği de bu hizmete dahildir. Apartman içinde bulunan camların silme işlemleri de özenli şekilde gerçekleşmelidir. Sıklıkla karşılaşılan bir durum olarak örümcek ağlarının da temizliği yapılması gerekir. Korkuluklar silinerek temizlik tamamlanmaya başlanmalıdır.

Eğer varsa otoparkların da temizliği yapılmalıdır. Temizlik bittikten sonra apartmanın içine temiz ve güzel kokulu bir parfüm sıkılabilir. Daha sonra da bu hizmet hakkında ayrıntılı rapor yöneticiye bildirilmelidir.

Categories:

Call Now Button